İzak Koenka

İzak Koenka

Genel Müdür

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans eğitimi alan İzak Koenka, 1999 yılında kurulan Ulusal Faktoring’in 2001 yılından itibaren Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Nilgün Özlem Abalı

Nilgün Özlem Abalı

Uyum ve İç Kontrol

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1992 yılında SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Sistemleri A.Ş. firmasında iş hayatına başlayarak; Garanti Bankası’nda Mali Analist MT olarak, GSD Holding bünyesinde bulunan Tekstil Faktoring’te Üst Düzey Yönetici olarak çalışmış, Ocak 2016’da Ulusal Faktoring’e Uyum ve İç Kontrolden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geçmiştir.

Ayşe Ergün Erkan

Ayşe Ergün Erkan

Satış

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. 1998 yılında Garanti Bankası A.Ş.’nin Dış Ticaret biriminde iş hayatına başlamış, Garanti Faktoring A.Ş.’nin Avrupa Bölgesinde Satış ve Pazarlama Bölge Müdürü, Tam Faktoring A.Ş.’de Satış Direktörü olarak görev yapmış, 2014 yılında Ulusal Faktoring bünyesine KOBİ’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır.

Berna Betül Öztürk

Berna Betül Öztürk

Finans ve Hazine

ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünden 1986 yılında mezun olduktan sonra sırasıyla Bank Indosuez, Koçbank ve Citibank'ta, Şube Müdürü, Krediler Tahsis Grup Müdürü, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve CitiLease'de Genel Müdür olarak çalışmıştır. 2012 yılından itibaren Ulusal Faktoring'de CFO (Mali İşler GMY) olarak görev yapmaktadır.

Serkan Özer

Serkan Özer

Krediler

2000 yılı Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Toprak Faktoring & Leasing Krediler bölümünde iş hayatına başlayarak, OYAK Bank-ING Bank ‘ta Krediler- İstihbarat/Mali Analiz/Tahsis/ Risk İzleme /Pazarlama bölümlerinde, ING Faktoring’te krediler bölümünde, Eko Faktoring’te Krediler Genel Müdür Yardımcılığı görevinde çalışmıştır. Ekim 2019 itibariyle Ulusal Faktoring - Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.